Mans stāsts

Nekad nepārstāj mācīties

5 min read

Pēc tam, kad ieguvu savu sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā, es teju nozvērēju pati sev: man nepatīk studēt un es to noteikti vairs nedarīšu. Es sāku dzīvot pieaugušo dzīvi – beidzot spert pašam savus patstāvīgos soļus ar spēcīgu vēlmi izprast, ko lai dara tālāk un tālāk dzīvē. Iesāku savus pirmos karjeras soļus klientu atbalstā, un es esmu pavadījusi jau 3 gadus, atbalstot daudz un dažādus klientus. Esmu bijusi gan klientu atbalsta speciālista pusē, gan arī šo to vadījusi.

Es gribu kaut ko darīt – pati savām rokām

Man pavisam noteikti patīk klientu atbalsta pasaule – tā manī ir izcēlusi tik daudz lieliskas prasmes, kas noderīgas arī ikdienas dzīvē. Tomēr viena lieta mani nedaudz urdīja, un pēdējā gada laikā šī urdoņa nudien sāka izcelties virspusē: mans darbs teju vienmēr norisinās man prātā. Es domāju, mēģinu saprast, kā labāk uzrakstīt, es analizēju situācijas un meklēju risinājumus. Viss notiek manā galvā. Kas, protams, ir jauki.

Un tomēr – kad tu sāc just patiesu, patiesu vēlmi darīt kaut ko praktisku ar savām paša rokām… Ko tu dari?

Augusta laikā es to izdomāju. Tas vienkārši šķita likumsakarīgi.

Un tā nu es, cilvēks, kurš vienmēr zvērēja nekad vairs nestudēt, uzsāku atkal iet skolā.

Un voila – esmu atkal skolēns!

Ja tu jau uzmanīgi izpētīji bildē redzamo grāmatplauktu un grāmatu muguriņas, tu jau saprati mājienu.

Es uzsāku pavārmākslas mācības! Es iestājos lieliskajā Restorānu Servisa skolā, un turpmāko gadu es apgūšu visas pamatlietas, lai kādu dienu kļūtu par pavāru.

Aizraujoši, vai ne? Esmu aizvadījusi pirmo lekciju nedēļu un manī vārās vesela izjūtu jūra. Es jūtos dzīve, patīkami satraukta, bet arī nejēdzīgi satraukusies. Visi cilvēki, kam jau biju pastāstījusi šos lielos jaunumus, man izklāstīja dažādas “oiii, tas būs ļoti grūti” viedokļu variācijas. Un es zinu – tas noteikti būs grūti. Un tas ir tieši tas, uz ko es mērķēju.

Lieta ir pavisam vienkārša – pēdējo gadu laikā es kaut kā izaugu par tādu apjukušu, trauksmainu un bailīgu būtni. Esmu veikusi lielisku darbu, samazinot sev dzīvē nevajadzīgās lietas, taču tajā pat laikā nemanot pieradināju sevi pie zemiem izaicinājumu līmeņiem. Es jutu vajadzību ielikt sevi dinamiskā, ātrā un uz izaugsmi orientētā vidē. Man šķiet, ka esmu veikusi labu (un garšīgu) izvēli.

Pavisam noteikti varu teikt šādi – lai gan šī jaunā piedzīvojuma pašā sākumā jūtos nedaudz neīsta, uzvelkot pavāra formu, tā tomēr ir lieliska sajūta. Es vēlos nopelnīt šo formu. Caur asinīm, sviedriem un asarām – es to paveikšu. (lai gan ceru, ka dikti daudz asinis nebūs jāizlej!)

Ko tas nozīmē Restart the show blogam?

Šajā ierakstā galvenokārt vēlējos atklāti un personiski padalīties ar šiem jaunumiem. Tuvākajā nākotnē būs dažāds interesants saturs – ar sajūsmu un prieku ņemšu jūs visus līdzi savā kulinārijas pasaules ceļojumā. Tie, kam vienmēr patikuši mani raksti pari dzīvi, par domāšanu un dzīves sarežģījumiem – nav pamata satraukumam! Domāju, ka arī tam nākotnē radīsies nudien daudz jauna satura, haha! Ceru, ka ar ēdienu saistītais saturs kļūs arvien interesantāks.

Noteikti arī turpināšu jau veiksmīgi iesākto less waste dzīvesīveida apskatu – tas ir kaut kas tāds, kas pēdējā laikā mani ir patiesi ieinteresējis. Zinot mani un Restart the show bloga konceptu – ar visu svarīgo, ko es iemācos, es padalos ar jums blogā, vlogāInstagramā un Facebookā! Pievienojies man jebkuru dienu, kad viens tev ir brīvs brīdis, un paņem kādu sev noderīgu gabaliņu. Ja tev ir kāda ideja vai domas, ar ko labprāt vēlies padalīties, droši komentē zem maniem bloga rakstiem, pie sociālo tīklu ierakstiem vai arī atraksti man privātu ziņu!

Neesmu vēl īsti sapratusi, kā šis jaunais, lielais dzīves etaps ietekmēs manas aktivitātes blogā. Pavisam patiesi – brīvajam laikam man ir palikušas vien nedēļas nogales. Es noteikti turpināšu publicēt daudz ikdienas brīžu savā Instagram lapā un arī Facebookā. Teju katru dienu veidoju daudz Instagram stāstus un ierakstus latviski un angliski, tāpēc noteikti pieseko man un palūkojies, ko es tur labu stāstu! Ar prieku ceru tevi tur satikt. 🙂

Esmu patīkami satraukta par šo visu, draugi. Ar nepacietību vēroju, kā pavārmākslas mācības izaicinās mani un manus augu valsts bāzes ēšanas paradumus. Par to man ir īsta ziņkāre!

Ceru tevi satikt tepat jau drīzumā – man ir plānā dažas gardas receptes, tāpēc nedodies nekur tālu!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *