Mainīt sevi

Pavisam atklāti – ko nozīmē Restart the show?

3 min read

Vai tā būtu jauna grāmata, pirmais randiņš vai pirmā saruna ar nepazīstamu cilvēku – nav nekā loģiskāka par sasveicināšanos un iepazīšanos. Tāpēc hei – mani sauc Sintija, un šis ir mans blogs Restart the show! Restart the show ir stāstu krātuve par to, kā cilvēks katru dienu un katru brīdi var uzsākt kādas sev svarīgas izmaiņas. Par to visu arī rakstu šeit. Lai iepazītos vēl tuvāk, pastāstīšu vairāk par savu stāstu un kas noveda mani pie bloga izveides.

Par mani. Kas es esmu?

Sintija the latvian foodie from Restart the show blog

Mani sauc Sintija, esmu 25 gadus veca latviete. Lepni nāku no savas dzimtās pilsētas Jēkabpils, kur pavadīju 12 savas dzīves gadus. Patlaban dzīvoju pilsētā, kas zināma arī kā mazā Parīze – tā ir Rīga. Šobrīd izbaudu savu 2 nedēļu garo atvaļinājumu, pēc kura plānoju enerģiski ienirt atpakaļ klientu atbalsta pasaulē uzņēmumā Printful. Nav nekāda sarkasma – man patiešām patīk darbs klientu atbalstā!

Brīvajā laikā es parasti gatavoju ēst, meklēju jaunas un interesantas receptes, gatavoju ēst, dodos pastaigās, gatavoju ēst… Nu, tu gan jau saprati, ka mana pēdējā laika aizrautība ir ēst gatavošana. Līdz ar to šajā blogā bieži vien atradīsi dažādas receptes, kā arī idejas un pārdomas par ēšanas paradumiem un veselību.

Paralēli tam visam esmu nemitīgā misijā saprast to, ko es varu ierakstīt “Par mani” sadaļā ikvienā portālā un mājaslapā, kurā reģistrējos. Es ticu, ka daudzi no mums ik pa laikam par šo aizdomājas. Ne vienmēr man ir laba atbilde uz jautājumu, ko tad tur ierakstīt. Šādi esmu nodarbināta jau pāris gadus, un es esmu nemitīgos meklējumos par to, kas padara mani – par mani.

Pilnīgi dabīgi un loģiski tas mani noved pie nākamās rindkopas.

Blogot un rakstīt – maize un ūdens

Blogošana un rakstīšana man vienmēr ir bijusi pašizpausmes un pašizpētes veids. Kad vien jutu pietrūkstam vajadzīgo mentālo enerģiju vai arī gribēju sevi izaicināt, kaut ko jaunu iemācoties, es pievērsos rakstīšanai. Raksti, dienasgrāmatas, stāsti, dzeja, dziesmu teksti, socportālu ieraksti – šis viss caurvij manu ikdienu. Rakstīšana man ļauj justies labāk, sadzirdētai, un vairāk mierā ar sevi. Tā ir kā neredzamā auditorija, kas šad tad ir tik ļoti nepieciešama ikdienā. Man joprojām ir daudzi raksti, kas šķiet izdevušies lieliski. Bet…

Tik un tā galvenais, kas ir vajadzīgs, lai kaut ko izmainītu un attīstītu, ir… darbība! Es vairākus gadus jau biju pavadījusi, rakstot iepriekšējo blogu, kurā pārcilāju dažādas filozofiskas pārdomas. Tomēr man bija apnicis filozofēt un gribējās reāli kaut ko sākt darīt.

Šoreiz – par darīšanu un iemācīšanos priecāties

Mana iecere ir padarīt šo blogu par piedzīvojumu gan man, gan lasītājiem. Šeit tu atradīsi rakstus par ēšanu, dzīvesveidu – un kā to visu izmainīt uz labo pusi. Es vēlos izmēģināt jaunas lietas, par ko arī rakstīšu šeit. Es dodos jaunā piedzīvojumā un ņemu līdzi arī tevi!

Lasi vairāk par manu stāstu šeit – sadaļā, kas, protams, saucas Par mani. 🙂

Sintija the latvian foodie from Restart the show blog

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *